Wathay Ferenc Bajtársi Egyesület

A Wathay Ferenc Bajtársi Egyesület 1989-ben alakult Hagyományőrző egyesület. Tagjai többségükben nyugállományú katonák.

A Wathay Ferenc Bajtársi Egyesület tagjai többségükben nyugállományú, tartalékos, aktív és szolgálati járadékos honvéd és rendőr tisztek, zászlósok és tiszthelyettesek, illetve azok családtagjai.

Valamennyien fontosnak tartják a haladó katonai hagyományok őrzését és tiszteletét, a függetlenség védelmének, a bajtársiasságnak, a hazafiságnak, a katonai tisztességnek és becsületnek eszméit.

Nyugállományú tagjaink közül többen meghatározó beosztásokban teljesítettek szolgálatot. A mai napig hatalmas parancsnoki tapasztalatokat és jelentős szakmai kultúrát, katonai tudást tudhatnak magukénak.

Ápoljuk névadónknak, Wathay Ferencnek emlékét.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 19
Tegnapi: 1
Heti: 63
Havi: 27
Össz.: 70 163

Látogatottság növelés
Oldal: Tagjaink
Wathay Ferenc Bajtársi Egyesület - © 2008 - 2024 - wathay-bajtarsiegyesulet.hupont.hu

A HuPont.hu weblapszerkesztő. A honlapkészítés nem jelent akadályt: Honlapkészítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »